رزومه دومان سهند

بسیاری از افراد به دنبال رزومه سازی بسیار قوی در حوزه کاری خود هستند . زیرا که با خواندن رزومه افراد موفق و بیوگرافی آنان میتوان خط مشی آنان را سر لوحه کار خود قرار داده و به موفقیت های شیرینی دست پیدا نمود.

حال اگر شما در حوزه های متفاوتی همانند بانکداری، سرمایه گذاری، کارآفرینی،خبرنگاری و رومه نگاری به دنبال فرد موفقی میگردید، کافی است همراه ما باشید. افراد زیادی هستند که در یک حوزه فعالیت کنند و موفق می شوند اما افراد بسیار کمی هستند که بتوانند در حوزه های مختلف مشغول به کار شوند چه برسد به آن که بتوانند در چندین حوزه موفق شوند. اما اگر رزومه دومان سهند کیست را بخوانید خواهید فهمید که دومان سهند مثال نقض ضرب المثل با یک دست نمیتوان چند هندوانه را برداشت، است.
دومان سهند

بیوگرافی دومان سهند

بیاید از ابتدا نگاهی گذار به بیوگرافی دومان سهند بیندازیم.

دومان سهند در سال 1361 در بحبوحه جنگ هشت ساله در خانواده ای که علاقه ای زیاد به فرهنگ و اقتصاد داشتند چشم به جهان گشود، شاید تاثیر همان دوران است که دومان را بسیار جنگجو و تلاشگر بار آورده است. از آنجا که پدر در هر خانواده ای همانند چراغی روشن به آینده فرزند خود نور میبخشد.نقش پدر دومان در سمت و سو گرفتن دومان به شغل رومه نیز بی تاثیر نبود . پدر دومان سهند هر روز صبح ده ها رومه را میخرید و با دقت و علاقه آن ها را میخواند. این علاقه همانند بذری در جان دومان کوچک کاشته شد و او را به سمت رویای او که همان شغل رومه نگاری و خبرنگاری بود، سوق داد.

دومان سهند و رومه نگاری

خیلی جالب است که یک تکه کاغذ کوچک میتواند غوغایی در جهان به پا کند. شاید دومان نیز از قدرت رومه بود که آن را دوست داشت. اینکه بتوانی با نوشته های خود بشر را آگاه کنی قدرتی است که رومه به دومان سهند داد.

داستان دومان سهند و رومه نگاری از آنجا شروع شد که دومان سهند ابتدا در یک مجله گردشگری شروع به کار کرد و بعد از آن به رومه ی رفت که در حوزه اقتصادی که علاقه او بود ژورنالیستی را ادامه داد.

دومان سهند از دل مردم بود و برای مردم مینوشت به طوری که بخاطر اینکه از حقایق مینوشت همیشه مورد تهدید واقع میشد ولی بخاطر علاقه خود به حوزه های اقتصادی ادامه میداد تا اینکه بر اساس یکی از گزارش هایی که منتشر شده بود، یکی از وزرا به طور جدی با دلال های حوزه خودش برخورد کرده بود و با الهام از این موضوع فیلمی ساخته شد و بعد از سالها وزارت ارشاد جایزه بهترین گزارش را به گزارش اقتصادی دومان سهند داد و همین قدرت رومه است که ازش حرف میزنیم!

لینکدین دومان سهند

قطار زندگی کاری دومان سهند از سال 1390 با سرعتی تند به سمت خوشبختی بر روی ریل های محکم رو به حرکت است. دومان سهند مدیر مسئول دنیای تجارت ، و رومه نگار رومه بهار و شرق بوده است.ولی این اندکی از سمت ها و تجربه های کاری اوست. شما میتوانید با مراجعه به لینکدین دومان سهند مسیر زندگی کاری دومان سهند را از سال 2011 تا سال 2017 را نظاره گر باشید.
لینکدین دومان سهند

دومان سهند و سرمایه گذاری

بعد 8 سال فعالیت درحوزه رومه نگاری و خبرنگاری دومان سهند با تمام وجود علاقه داشت که این حوزه رشد بیشتری داشته باشد بخاطر همین وارد سرمایه گذاری در این حوزه شد.

دومان سهند حمایت مالی دو تا ماهنامه به اسم ماهنامه اکسیر و آینده روشن که متفاوت از هر مجله دیگر بودند و به همراه رومه آسمان آبی و وقایع التفاقیه را به عهده گرفت.

دومان سهند و سرمایه گذاری های او از دهه دوم زندگی او به صورت بذر های کوچک شروع به رشد کردند. به طوری که دومان سهند در حوزه های زیر سرمایه گذاری های عمده ای انجام داد:

  • سرمایه گذاری دومان سهند در حوزه رومه نگاری و خبرنگاری در نشریات مختلف که به آن اشاره کردیم
  • سرمایه گذاری دومان سهند در حوزه گردشگری از جمله سرمایه گذاری در موسسات مسافرتی و گردشگری و آژانس های هواپیمایی
  • سرمایه گذاری دومان سهند در حوزه صنعت فیلم و سینما از جمله دو فیلم بین المللی دابلند و مرمت
  • سرمایه گذاری دومان سهند در حوزه خدمات همانند ساخت کافی شاپ و رستوران ها و هتلها

توییتر دومان سهند

شما همچنین میتوانید توییت های آموزشی دومان سهند را در توییتر دومان سهند را دنبال کنید.

دومان سهند و کارآفرینی

دومان سهند و کار آفرینی او در دهه سوم زندگی وی به طور جدی شروع شد. سرمایه گذاری های دومان سهند محدود به حوزه خبرنگاری و رومه نگاری نبود بلکه دومان سهند با هدف های متفاوت و خدمت به مردم و کارآفرینی های خود باعث شد تا در سال 2014 دومان سهند شرکت سرمایه گذاری دومان را تاسیس کند و تعداد کثیری از افراد به کار های متفاوت مشغول شوند.

دومان سهند و بانکداری هوشمند

دومان سهند در دهه چهارم زندگی خود در وبسایت های خود مطالب بسیاری در مورد گذر از بانکداری سنتی و تحقق بانکداری هوشمند نوشته است. در حال حاضر در سال 1400 هدف و برنامه ریزی دومان سهند آن است که تا ده سال دیگر به این حوزه حال و هوای جدیدی بدهد و معتقد است که بانکداری با هوش مصنوعی جایگزین بانکداری های فیزیکی خواهد شد و تا سال 2050 این امر محقق خواهد شد.

فعالیت های بانکداری دومان سهند

یادداشت های بانک‌های هوشمند نوشته دومان سهند

بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش

بیوگرافی دومان سهند

دومان ,سهند ,های ,حوزه ,رومه ,سرمایه ,دومان سهند ,سرمایه گذاری ,در حوزه ,رومه نگاری ,سهند در ,سرمایه گذاری دومان

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

instagram Kari صابون شترمرغ herochess music-hd دنیای شبکه henlouroless nikanfarayand1 froshgahcodnevistim malmoitorgui