فعالیت های بانکداری دومان سهند

بانک مجازی یا بانک هوشمند به قلم دومان سهند

فعالیت های بانکداری هوشمند دومان سهند

در حالی که خیلی از کشورها هنوز در بانکداری سنتی غوطه ورند، بعضی از کشورها یک پله جلو آمدند و بانکداری مجازی را تجربه می‌کنند. بانکداری مجازی یا بانکداری همراه مبتنی بر وب یا موبایل است و سعی دارد عملیات بانکداری را بدون حضور در شعبه انجام دهد.

مهمترین زیرگروه بانک های مجازی ، پرداخت آنلاین است و جالب اینکه پرداخت موبایلی برای اولین بار توسط دو اپلیکیشن غیربانکی ( پی پال و اسکوئر ) ترویج داده شد. در حال حاضر اکثر برندهای معروف، فناوری پرداخت‌انلاین موبایلی دارند؛ مانند: اپل پی ، علی پی ، گوگل پی

فناوری "NFC" یا تماس غیرفیزیکی، توسط موبایل برای پرداخت یا پرداخت با توکن ها هم جزو بانکداری مجازی هستند. پرداخت با اسکن "SQR"  جزو پرداخت غیر فیزیکی است و هم در بانکداری مجازی تعریف شده است.

برخی بانک‌های سنتی، فناوری های مجازی را به خدمات خود اضافه کردند و بعضی از عملیات بانکی را از حالت آفلاین به آنلاین تغییر دادند ولی برخی بانک‌ها به کل به صورت مجازی فعال هستند مانند : ( سیمپل و موون ). گرچه هنوز معماری بانکهای مجاز یا نئو بانک‌ها سنتی است اما آینده بانکداری از مجازی هم عبور خواهد کرد.

بانکهای آینده با استفاده از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، بانکداری را شخصی خواهند کرد. بانک‌های هوشمند با تحلیل داده‌های مشتری، آنچه شما می خواهید را برای شما خواهند ساخت، در حالی که بانک‌های سنتی آن را به شما تحمیل می کردند.

بانکداری هوشمند دومان سهند

لینکدین دومان سهند

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه بانکداری هوشمند، میتوانید مطالب موجود در لینکدین دومان سهند را بخوانید.

توییتر دومان سهند

شما همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بانکداری الکترونیک و آینده بانکداری توییت های توییتر دومان سهند را بخوانید.

فعالیت های بانکداری دومان سهند

یادداشت های بانک‌های هوشمند نوشته دومان سهند

بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش

بیوگرافی دومان سهند

بانکداری ,مجازی ,دومان ,پرداخت ,های ,پی ,بانکداری مجازی ,دومان سهند ,است و ,سهند را ,را بخوانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

maryamy ariabookingfars site2020 میهه میهنم lumcytabel nilorayanehic usifcadurch elikhanoombloger pergebarro یاس موزیک |